Titles you rated
PunchRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0