Movies
Ratings
325
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0