Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.5