Series
Ratings
67
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5