Movies
Ratings
332
I Am The KingRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5