Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Last Tango in ParisRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0