Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0