Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 2.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
NineRated ★ 2.0
Wedding CrashersRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The Accidental HusbandRated ★ 3.0
New Year's EveRated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.0
New York MinuteRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0