Movies
Ratings
50
50/50Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0