Movies
Ratings
176
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NoahRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
The Monuments MenRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0