Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5