Movies
Ratings
990
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5