Series
Ratings
100
Sky of LoveRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5