Movies
Ratings
103
ShooterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0