Movies
Ratings
139
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0