Titles you rated
Life as We Know ItRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Safe HavenRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5