Titles you rated
ViceRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0