Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
U.S. MarshalsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
xXxRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0