Movies
Ratings
26
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0