Titles you rated
FantasiaRated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 1.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
BambiRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 1.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0