Titles you rated
The Karate KidRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0