Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Big WeddingRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
The MythRated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.5
The Perfect StormRated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
The Secret of MoonacreRated ★ 2.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.0
The RestlessRated ★ 1.0
The Ring TwoRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 1.0
DreddRated ★ 0.5
Superhero MovieRated ★ 1.5