Movies
Ratings
132
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5