Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0