Movies
Ratings
302
Inside OutRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
EverestRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5