Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0