Movies
Ratings
1052
GlassesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
Certain WomenRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Secrets & LiesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0