Movies
Ratings
51
The ConjuringRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0