Titles you rated
Non-StopRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0