Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0- Home Sweet HomeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0