Series
Ratings
183
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- 스테이지 파이터Rated ★ 4.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- 개소리Rated ★ 3.5
- 배우반상회Rated ★ 3.5
- 살롱드립Rated ★ 4.0