Movies
Ratings
72
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0