Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0