Movies
Ratings
69
No MercyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 3.5