Movies
Ratings
949
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Army of ThievesRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.5