Series
Ratings
213
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5