Movies
Ratings
338
ContactRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0