Movies
Ratings
312
Top GunRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Road to BostonRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0