Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0