Movies
Ratings
67
Our TimesRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0