Series
Ratings
62
Wonderful MamaRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0