Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0