Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0