Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
AutomataRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5