Movies
Ratings
46
The Front LineRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
MicmacsRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0