Titles you rated
Be With YouRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0