Series
Ratings
89
Red Thread of FateRated ★ 3.0- 원한 해결사무소Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 3.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
- Honey and CloverRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5- MR. BRAINRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5- プライドRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- Ranma 1/2Rated ★ 2.5
Mosaic JapanRated ★ 3.5