Movies
Ratings
217
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Love Is in the AirRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0