Movies
Ratings
349
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5