Titles you rated
Lady StormRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 3.0
Happy HomeRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
My Dear CatRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0